Blog

Jaro je tady aneb vyrobte si sluníčko, které nezapadá!

20.03.2020 | Shlédnutí: 27 | Komentáře
Zkuste si udělat pauzu od těch neveselých novinek okolo koronaviru a podívejte se z okna.  Uprostřed všech těch negativních událostí začínají všude kolem nás kvést květiny a pučet stromy.  Začíná nový život. Zkusme se také popovézt na této pozitivní vlně a přijít na jiné myšlenky. I když karanténa zatím netrvá dlouho, přeci jen povzbuzení tohoto typu určitě přijde vhod.
Jaro je tady aneb vyrobte si sluníčko, které nezapadá!
Nejlepší by bylo rozeběhnout se do přírody, ale vzhledem k tomu, že je to není úplně možné, zkuste si alespoň něco namalovat. Udělejte si jaro doma.

I když se to nezdá, sami se přesvědčíte, že to má velmi pozitivní vliv na psychiku. A mít pevné nervy se hodí, obzvlášť nyní, kdy rodiče suplují roli učitelů.  Ne každé dítě totiž bravurně zvládá samostudium, a tak to mnohdy, navíc i opakovaně, vyžaduje spoluúčast rodičů a tím i hodně dobré nervy.

Přivítejte jaro kreativně a přimějte děti, aby doma kreslily nebo vytvářely něco vlastníma rukama. Bude to mít ozdravný účinek pro všechny. Děti budou hrdé na své výrobky a vy budete hrdí na své děti.  

Nezapomeňte si obrázek nebo výrobek vystavit na viditelné místo. Stane se domácím sluníčkem, které nezapadá.

Komentáře

Zavřít

Nový komentář