O kurzech

Na kurzy nemusíte nikam docházet. Stačí když máte po ruce mobilní telefon, tablet nebo počítač.


Kurzy jako e-knihy

Kurzy jsou k dispozici v podobě elektronických knih, které jsou obohacené o multimediální materiály. V každé e-knize je video, díky kterému můžete získat ucelenou představu o postupu práce. Tvořit ale budete podle detailních fotografií, které krok za krokem zachycující postup při tvorbě daného obrázku. Vybrané fotografie jsou navíc doplněné komentářem, který popisuje nejen co člověk dělá, ale také proč to dělá.


Materiály k vytištění

Součástí knihy jsou i předlohy nebo šablony ve formátu PDF, které si můžete vytisknout.


Pomůcky

V e-knize je také seznam pomůcek, které pro práci potřebujete. Potřebné pomůcky si můžete přímo z e-knihy objednat on-line.
 

Doma, ve škole i na cestách

Díky aplikaci COGY čtečka lze s e-knihami pracovat i bez připojení k internetu.  E-knihy tak mohou cestovat všude s vámi.


Na všech zařízeních

COGY čtečka je k dispozici pro operační systémy Windows, iOS, MacOS  i Android. Díky tomu můžete s e-knihami pracovat na všech typech zařízení. tj. počítači, notebooku, tabletu nebo chytrém telefonu.


Jednoduchá správa licencí

Ke každé e-knize získáte jednu licenci. S jednou licencí je možné pracovat pouze na jednom zařízení.   COGY čtečku ale můžete mít nainstalovanou na vícero zařízeních najednou a díky jednoduché správě licencí můžete e-knihy mezi jednotlivými zařízeními pružně přesunovat.


Multilicence

Ke každé e-knize je možné získat multilicenci a pracovat s e-knihou na vícero zařízeních najednou.


Stupně obtížnosti

Každý kurz je rozdělen podle stupně obtížnosti na tři skupiny:
•    Pro začátečníky
•    Pro mírně pokročilé
•    Pro pokročilé


Manuály

V COGY čtečce naleznete dva manuály. Jeden jak ovládat COGY čtečku a druhý jak pracovat s knihou.

 

Stáhnout COGY čtečku