Úrovně obtížnosti

Začátečníci a netrpěliví

Jste přesvědčeni, že nemáte talent? Nevěříte si, nebo jste jen netrpěliví?  Jste rodič a chcete malovat se svým malým dítětem?                                        
                                             
Ať už patříte do kterékoliv kategorie, máme pro Vás připraveny výtvarné lekce, které jsou výjimečné tím, že nemusíte umět vůbec malovat nebo kreslit, může to být Váš první výtvarný počin. Důležitá je Vaše chuť hrát si a objevovat. Zvládne to opravdu každý, neboť v Ateliérech Relaxačního malování nebudete malovat realistické obrázky, ale obrázky pocitové, snové, abstraktní či ornamentální. Každá lekce v sobě navíc skrývá prostor pro fantazii, hravost i překvapení. Můžete malovat volným stylem od ruky nebo originální technikou pomocí šablon.
 
Věříme, že při kreslení Portrétu pravou hemisférou budete zažívat nejen radost z tvorby, ale budete překvapeni a nadšeni z toho, co všechno zvládnete. Získáte také mnohem větší sebevědomí, neboť již po pár lekcích dokážete to, o čem jste si mysleli, že nikdy zvládnout nemůžete.
 
Video e-knihy určené začátečníkům jsou označeny zeleným proužkem na boku e-knihy a jsou opatřeny nápisem Pro začátečníky.
Začátečníci a netrpěliví

Mírně pokročilí

Úkolem lekcí pro mírně pokročilé, podobně jako lekcí pro začátečníky, je nejen naučit děti i dospělé kreslit a malovat, ale přinést jim něco navíc. Primárně jsou určeny těm, kteří absolvovali lekce i pro začátečníky a seznámili se se základními technikami a principy práce. Obrázky již zachycují složitější postupy a na jejich vytvoření je potřeba více času. Díky podrobnému zpracování je však určitě zvládnou i šikovnější a trpělivější začátečníci, zejména z řad dospělých.

Jsme přesvědčeni, že si při malování a kreslení s Ateliéry Relaxační malování a Portrét pravou hemisférou nejen odpočinete, ale načerpáte i množství pozitivní energie.

Video e-knihy určené mírně pokročilým jsou označeny červeným proužkem na boku e-knihy a jsou opatřeny nápisem Pro mírně pokročilé.   
Mírně pokročilí

Pokročilí

Aby i kurzy pro pokročilé splňovaly své poslání a přinášely Vám radost z tvorby, doporučujeme nejdříve absolvovat lekce pro začátečníky a mírně pokročilé z Ateliérů Relaxační malování a Portrétu pravou hemisférou. Jsme přesvědčeni, že pak nejen vše hravě zvládnete, ale získáte jistotu a začnete sami experimentovat.

I přesto, že jsou všechny lekce zpracovány krok za krokem, je zde spousta místa pro vlastní kreativitu. Ať již v různých barevných kombinacích, nebo vlastních kompozicích. Pokud si k malování nebo kreslení pustíte ještě hudbu, která vhodně podtrhne motiv a náladu, věříme, že si nejen příjemně odpočinete, ale překvapíte zejména sami sebe, co všechno dokážete.

Jsme přesvědčeni, že i profesionálové v oboru si mohou absolvováním Cogyho Ateliérů rozšířit své obzory nebo se inspirovat pro svoji další tvorbu. Stačí už jen vyhledat Video e-knihy opatřené modrým proužkem, které jsou určeny pokročilým.
Pokročilí