V čem jsou naše kurzy jiné a v čem Vám pomůžou

 
Výtvarné kurzy Vás krok za krokem naučí nakreslit portrét pravou hemisférou nebo Vám pomůžou příjemně relaxovat u malování levandulí či magických mandal.

K dispozici jsou také kurzy, které jsou věnovány dětem. Těm pomáhají rozvinout jejich kreativitu a potenciál.  Zlepšují soustředění a pozitivně působí na jejich psychiku. Rozvíjejí jemnou motoriku a přinášejí zážitek ze skutečné tvorby.  Zážitek, který může být tak silný, že vzbudí jejich zálibu v rukodělné práci. Nabízejí tak cestu, jak alespoň částečně omezit jejich závislost   na sociálních sítích a onlinových hrách.  

Kromě toho kurzy vytvářejí prostor pro společné tvoření rodičů a dětí, čímž významně posilují a harmonizují vztahy v rodině.
 

V čem jsou naše kurzy jiné


Na trhu je spousta krásných a inspirujících knih, ale většinou jsou postupy tvoření zkrácené jen na pár důležitých fotografií. Také na Internetu můžete najít hodně pěkných a inspirujících videí.

Naší snahou není jen inspirovat, ale dosáhnout toho, aby se podle našich kurzů naučil malovat a kreslit opravdu každý. Proto jsou v našich e-knihách kromě videa k dispozici zejména desítky detailních fotografií, které krok za krokem zachycující postup při tvorbě daného obrázku. Díky nim se můžete soustředit na každou fázi vzlášť a nekazit si zážitek nepraktickou manipulací  s ovládáním videa.