V čem jsou naše kurzy jiné a v čem Vám pomůžou

 
Nepotřebujete talent, abyste se naučili kreslit. Máme pro Vás připravené výtvarné lekce, které jsou výjimečné tím, že nemusíte umět vůbec malovat nebo kreslit. Může to být Váš první výtvarný počin.

Podle našich kurzů se naučí kreslit opravdu každý. Věříme, že při kreslení budete zažívat nejen radost z tvorby, ale budete překvapeni a nadšeni z toho, co všechno zvládnete. Získáte také mnohem větší sebevědomí, neboť již po pár lekcích dokážete to, o čem jste si mysleli, že nikdy zvládnout nemůžete.

Výtvarné kurzy Vás krok za krokem naučí nakreslit portrét pravou hemisférou nebo Vám pomůžou příjemně relaxovat u malování levandulí či magických mandal.

K dispozici jsou také kurzy, které jsou věnovány dětem. Těm pomáhají rozvinout jejich kreativitu a potenciál.  Zlepšují soustředění a pozitivně působí na jejich psychiku. Rozvíjejí jemnou motoriku a přinášejí zážitek ze skutečné tvorby.  Zážitek, který může být tak silný, že vzbudí jejich zálibu v rukodělné práci. Nabízejí tak cestu, jak alespoň částečně omezit jejich závislost   na sociálních sítích a onlinových hrách.  

Kromě toho kurzy vytvářejí prostor pro společné tvoření rodičů a dětí, čímž významně posilují a harmonizují vztahy v rodině.
 

V čem jsou naše kurzy jiné


Na trhu je spousta krásných a inspirujících knih, ale většinou jsou postupy tvoření zkrácené jen na pár důležitých fotografií. Také na Internetu můžete najít hodně pěkných a inspirujících videí.

Naší snahou není jen inspirovat, ale dosáhnout toho, aby se podle našich kurzů naučil malovat a kreslit opravdu každý. Proto jsou v našich e-knihách kromě videa k dispozici zejména desítky detailních fotografií, které krok za krokem zachycující postup při tvorbě daného obrázku. Díky nim se můžete soustředit na každou fázi vzlášť a nekazit si zážitek nepraktickou manipulací  s ovládáním videa.

Další výhody:

- nemusíte nikam dojíždět, kreslíte kde a kdy chcete
- nestane se, že se Vám nebude lektor dostatečně věnovat
- ušetříte tisíce korun za kurzy
- kreslíte vlastním tempem
- kdykoliv si můžete kurz zopakovat